Chovatelská stanice

BULLTEAM

byla zaregistrována 13. listopadu 2012. My osobně ale založení datujeme o rok dříve, na říjen 2011, kdy jsme si domů přivezli naši "prvorozenou“ členku. Podle psí občanky se jmenuje Elvíra, ale nikdo jí neřekne jinak, než FANČA, Fanynka, Fanýsek, Fanďule nebo Fanouš. O necelý rok později, 15. července 2012, pak přibyla do party "blondýna" Oldřiška Antonie, řečená TONDA, Tonička, Tonďule, Toník a někdy taky Buřt nebo Medvídek.

Nejmladší členkou týmu se pak v listopadu 2014 stává Innocence V. Flat Devils, která konečně doplňuje barvy do vysněné trikolory. Tedy naše
VENCA,  Vendulka, Vendelína, Venoušek, lední medvědice, případně Kelišová. Vyrostla z ní krásná a oddaná holčička, s tím správným buldočím temperamentem (tj. zvídavé a ztřeštěné trdlo, které vítá každou návštěvu tak vřele, že o ní ví půlka vesnice).

BULLTEAM

má samozřejmě i dvounohé členy, jsou dva a svůj osobní "tým" založili před cca deseti lety. Hybnou silou, iniciátorem, výstavním předvá-děčem a oficiálním jednajícím je Petr Jůza, šedivou eminencí v pozadí, která se stará o fotky, texty, vodítka, misky, boudy a další nezbytné nesmysly je ing. arch. Martin Holeček.

Cíle chovatelské stanice jsou od počátku jednoznačné - mít radost ze soužití se smečkou chrochtáků a dá-li pánbu, přivádět na svět zdravá a hezká štěňátka, která by dělala čest svému plemeni. Vzhledem k tomu, že zdroje našich příjmů pocházejí z jiných oblastí, bereme chovatelství jako hobby a potěšení, přičemž prioritou je rozhodně kvalita, nikoli kvantita.

Psi jsou u nás členové rodiny a je jim věnována stejná pozornost a péče, jako všem ostatním.Pevně doufáme, že se nám naše případné přírůstky podaří umístit do podobně smýšlejících „týmů“, aby byl jejich život stejně hezký a spokojený, jako ten náš.WYSIWYG Web Builder