ELVÍRA „FRANTIŠKA“ BULL PARDMatka:

Dianne Bull Pard

Otec:

Lui Aimeé Devil For Janoel

Narození:

26. 6. 2011

V Bullteamu od:

6. 10. 2011

Tituly:

CZ Šampion, Klubový šampion KFB, Klubový šampion MSBMK,
Národní vítěz, 1x CACIB, 5x Res. CACIB, 3x VDH-Ch,
CAC ČMKU, 6x CAC, 7x Res. CAC

Fanča si nás získala od prvního okamžiku, původně jsme vlastně jeli okouknout úplně jiné štěně, ale Fanča si nás prostě vybrala sama.
Dnes už víme, že stejně radostně, jak přivítala napoprvé nás, vítá každého kolemjdoucího, ale vlastně i to se nám na ní líbí. Ke každé návštěvě běží rovnou s hračkou v puse, co kdyby si chtěla házet nebo se přetahovat. :-)

Je velmi živá, dokáže rozhýbat smečku psů o mnoho hlav větších a vyprovokovat je k honičce za čímkoli, co se zrovna najde. Je nesmírně přátelská k lidem i psům, zvědavá, ale poměrně konzervativní - první krok do neznáma vždycky radši nechá na někom jiném. Na řešení zapeklitých situací má „ségru“ Tondu - když jí např. zapadne míček na nějaké těžko dostupné místo, stoupne si a kouká jako tele, dokud nepřiběhne kolegyně a nevymyslí, jak ho vydolovat. Nicméně je to veliká atletka - nejoblíbenější hry jsou házení míčkem, lovení bublin z bublifuku, chytání míčku do tlamy, přetahování o cokoli, ohryzávání gumové kostičky (první hračky, kterou od nás dostala a bez níž by život neměl smysl) a cupování vnitřností plyšáků. A samozřejmě nekonečné blbnutí s Tondou a Vencou.

I když je v zásadě extrovertní, pro odpočinek má ráda svůj klid a pohodlí. Nejraději spí v nohou, ale občas překvapí a jde i na pelíšek (obvykle když jí není dobře a chce mít od všech svatý pokoj). Na mazlení musí mít náladu, ale mívá ji naštěstí dostatečně často :-). Obzvláště miluje ranní drbání na bříšku, a když má náladu, ráda posedí někomu na klíně (a snaží se mu nenápadně olízat celou hlavu). Pro tuto rozkošnou úchylku si vysloužila přezdívku Blizna, resp. Koza Líza.

Nejoblíbenější pamlsky jsou samozřejmě piškoty, ale stejně dobře funguje
i ovoce nebo zelenina - třeba mrkev, kedlubny, jablka, banány, jahody, mandarinky, meloun nebo višně (odpeckované).
WYSIWYG Web Builder