INNOCENCE V. FLAT DEVILSMatka:

Olivia z Dybohůrky

Otec:

Kenshi Bitt Box

Narození:

16. 9. 2014

V Bullteamu od:

25. 11. 2014

Tituly:

Junior Champion CZ,

Best of Junior, Best of Breed, Vítěz Speciální výstavy, 2x CAJC, 1x CAC, 1x Res. CAC

Vendulka přibyla do party pár týdnů před Fančiným prvním těhotenstvím a místo ve smečce si získala rychle. Fanča ji přijala podobně, jako kdysi Tondu, tedy s trpělivostí a shovívavostí budoucí matky, Tonda dělala pár dnů scény, než se smířila s tím, že už není nejmladším a nejoňuchávanějším členem rodiny. Pak zvolila postoj "tak já se vám vo to škvrně teda postarám, když jinak nedáte". V praxi se to projevovalo neustálým dohledem (i proto, aby náhodou Vendul nedostala víc lásky nebo něco lepšího k jídlu) a průběžným škádlením, okusováním, honěním po celém bytě, přetahováním o cokoliv a samozřejmě společným chrápáním, pokud možno na jedné hromadě i s Fančou.

Díky dvěma starším "ségrám" si Venca po přesazení do nové smečky nijak zvlášť nestýskala, neměla na to prostě čas :-). Pokud zrovna nespí, je nesmírně aktivní a zvídavá, pořád někde hopsá, běhá, štěká, něco okusuje, testuje a rozebírá. Ráda pomáhá při jakékoli manuální práci v domácnosti a nikdy nechybí ani u vaření a pečení. Když dospěje k názoru, že má málo pozornosti, lehne si na záda do pelechu, do vzduchu kope packama a štěká na celé kolo. Dělá takový kravál, že to nikdo dlouho nevydrží a musí se přijít podívat, co se to proboha děje.

Jako štěně měla mimořádné časoprostorové schopnosti - během jednoho okamžiku vás stihla zlechtat olizováním nohou v kuchyni, za dveře do předsíně umístit hromádku (aby ji někdo pořádně rozmázl, až je otevře), počůrat se v koupelně a odnést si do pelíšku váš pantofel, který vám ukradla v okamžiku, kdy jste si drbali ty polechtané nohy. V "kradení" věcí je stále až potměšile zákeřná - během čtvrthodinové opravy domovních dveří dokáže po celé zahradě roznést a poschovávat všechno dostupné nářadí, včetně kladiva a hoblíku. Je to prostě šikovná holka. :-)

Díky barvě a velmi husté srsti si brzy vysloužila přezdívku „lední medvěd“, díky oblíbené činnosti - pozorování světa za naším plotem a hysterickému ohlašování všech osob a zvířat, které se k němu blíží - se jí říká též Kelišová.
Z pochoutek má nejraději cokoli, co jí dáte z ruky a řeknete o tom, že je to mňamka. Když jí to pak nechutná, taktně to vyplivne pod sebe, aby neurazila, a somruje dál. :-)


WYSIWYG Web Builder